Zobacz więcej Ostrza łamane i segmentowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrza segmentowe Olfa 18 mm gęsto nacinane 10 szt.
Strzałka w prawo

Ostrza segmentowe Olfa 18 mm gęsto nacinane 10 szt.

28,98
/ opak.
2,90
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrza segmentowe umożliwiają sprawne cięcie tapet, kartonów, czy taśm – przydadzą się więc w każdym warsztacie oraz gospodarstwie domowym. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, gdyż wykonane zostały ze stali. W zestawie znajdziesz 10 sztuk ostrzy, więc nie musisz pamiętać o częstym uzupełnianiu ich zapasów. Charakteryzują się prostą konstrukcją, a zatem wymienisz je szybko i sprawnie.

   Cechy i zalety

    Ostrza segmentowe to części wymienne nożyka, które umożliwiają szybkie i sprawne cięcie taśm, kartonów, czy tapet – za sprawą tego przydadzą się w każdym warsztacie oraz gospodarstwie domowym. Powstały ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – nie wyginają się oraz nie pękają w czasie stosowania. Posiadają wyjątkowo ostre krawędzie, więc stosując je zwiększysz wydajność swojej pracy. Wymienisz je szybko i sprawnie, gdyż cechują się prostą konstrukcją. Nie musisz pamiętać o ich zbyt częstym dokupowaniu, ponieważ w komplecie znajdziesz 10 sztuk ostrzy. Ich rozmiar z łatwością dostosujesz do indywidualnych oczekiwań, gdyż w proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne modele tego produktu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość ostrza18mm
     Materiał ostrzaStal narzędziowa
     Kod produktu0091511500752