Zobacz więcej Ostrza specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza specjalistyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrza zapasowe Olfa PB-800 do noży PC-L
Strzałka w prawo

Ostrza zapasowe Olfa PB-800 do noży PC-L

18,98
/ kpl.
6,33
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrza zapasowe Olfa PB-800 do noży PC-L to profesjonalne, dwustronne ostrze, które możesz wykorzystać do przecinania takich materiałów, jak blacha aluminiowa. Produkt wykonany jest ze stali narzędziowej o odpowiednio dobranych parametrach. Dzięki temu jest niezwykle trwały i będzie Ci służyć wiele lat. Sprawdź pozostałe produkty dostępne w tej kategorii!

   Cechy i zalety

    Ostrza zapasowe Olfa PB-800 do noży PC-L z pewnością przydadzą się w Twoim garażu podczas niejednego remontu. Dzięki temu nie będziesz musiał szukać alternatywy, jeździć do sklepu budowlanego czy pytać o pomoc sąsiadów lub znajomych. Oferowane profesjonalne, dwustronne ostrze przeznaczone jest do przecinania twardych płyt. Produkt poradzi sobie z takimi materiałami, jak pleci, preszpan, laminat, bakelit czy nawet blacha aluminiowa. Ostrza zapasowe Olfa PB-800 do noży PC-L wykonane są z odpowiednio dobranej stali nierdzewnej. Dzięki temu produkt jest niezwykle trwały. Możesz nim łatwo i dokładnie wykonać wszelkie cięcia. Wystarczy, że zarysujesz kilkukrotnie przecinany materiał wzdłuż liniału, a następnie go przełamiesz. Sprawdź pozostałe ostrza dostępne w tej kategorii!

     Specyfikacja techniczna

     Długość ostrza16mm
     Szerokość ostrza13mm
     Grubość ostrza0.6mm
     Typ ostrzaDwustronne
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Kod produktu0091511500240