Zobacz więcej Ostrza specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrze wymienne do obcinaka Neo 0 - 42 mm

Ostrze wymienne do obcinaka Neo 0 - 42 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrze wymienne do obcinaka Neo posłuży Ci do wykonania precyzyjnych cięć na rurach wykonanych z różnego typu tworzyw. Element wytworzony ze stali SKS to tworzywo odporne na różnego typu uszkodzenia. Poradzi sobie nawet z najgrubszymi i najtwardszymi rurami. Ostrze ma wymiary 15 x 12.2 x 0.9, zostało pokryte teflonem oraz polerowane. Sprawdź również inne typy ostrzy dostępne w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Ostrze wymienne do obcinaka Neo 0–42 mm wykorzystasz do cięcia rur wykonanych z tworzyw. Produkt z serii NEO charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania. Został wytworzony ze stali SKS. Jest to tworzywo żywotne, solidne i poradzi sobie nawet z najtwardszymi typami rur. Ostrze wymienne do obcinaka Neo polerowane zostało również pokryte teflonem. Zapewnia Ci m.in. dużą precyzyjność wykonywanych cięć. Przekłada się to na wysoką jakość wykonanej pracy i na schludny wygląd rury oraz zachowanie jej wysokiej funkcjonalności. Ostrze ma twardość 48 HRc, a jego grubość wynosi 2.35 mm. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór ostrzy wymiennych. Sprawdź dostępny asortyment na naszej stronie internetowej.

    • Polerowane, pokryte teflonem

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    SeriaNEO
    Kod produktu5907558442885