Zobacz więcej Ostrza specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrze wymienne do obcinaka Neo 0 - 63 mm

Ostrze wymienne do obcinaka Neo 0 - 63 mm

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrze wymienne do obcinaka wykorzystasz podczas prac budowlanych oraz różnego typu zadań, w których niezbędne jest przycinanie rur wykonanych z tworzyw sztucznych. Ostrze to element, który został wykonany z solidnej stali STS, następnie pokryty teflonem. Ostrze pozwala na wykonanie precyzyjnych cięć i radzi sobie świetnie nawet z trudnymi typami rur. Produkt stalowy na lata zachowa swój nienaganny wygląd i parametry.

   Cechy i zalety

    Ostrze wymienne do obcinaka Neo 0–63 mm przeznaczone jest do prac remontowo-wykończeniowych. Produkt służy cięciu rur wykonanych z tworzyw sztucznych. Użycie ostrza pozwala na przycięcie i dopasowanie rury do instalacji. Produkt został wytworzony z niezwykle solidnej stali STS. Cechuje się przez to dużą żywotnością i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia ostrza z serii NEO została wypolerowana i pokryta dodatkowo teflonem. Ten zabieg sprawia, że ostrze na lata zachowa swój nienaganny stan i parametry techniczne. Ostrze wymienne do obcinaka Neo ma twardość: 48 HRc a jego grubość wynosi 2.80 mm. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również inne typy ostrzy. Dostępny asortyment czeka na Ciebie na stronie internetowej.

    • Polerowane, pokryte teflonem

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    SeriaNEO
    Kod produktu5907558442878