Zobacz więcej Ostrza specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrze zamienne do usuwacza Dedra 1115 50 mm

Ostrze zamienne do usuwacza Dedra 1115 50 mm

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrze zamienne do usuwacza sprawdzi się podczas samodzielnego remontowania kuchni lub łazienki. Stanowi zapas do usuwacza do fug, więc przyda się, kiedy poprzednie ostrze się zużyje. Produkt cechuje się doskonałą wydajnością tarcia, ponieważ wykonany został ze stali pokrytej węglikiem spiekanym. W ofercie zajdziesz także inne zamienniki do tego narzędzia.

   Cechy i zalety

    Ostrze zamienne do usuwacza to zapasowy wkład. który przyda Ci się podczas remontowania mieszkania. Jeśli zużyje Ci się poprzednie ostrze wykorzystane podczas usuwania fug, wówczas możesz zastąpić je nowym – warto więc posiadać je w swoim wyposażeniu, aby zaoszczędzić czas, który w przeciwnym wypadku musiał byś wykorzystać na podróż do sklepu. Produkt charakteryzuje się doskonałą skutecznością działania i błyskawicznie usuwa zaprawę ze szczelin. Wynika to z wykorzystania podczas jego produkcji stali pokrytej węglikiem spiekanym – materiał ten posiada doskonałe właściwości trące. W naszej ofercie znajdziesz także inne zamienniki do usuwacza fug, wobec czego będziesz mógł wybrać ostrze najlepiej pasujące do wykonywanych przez Ciebie prac.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDedra
     Długość ostrza50mm
     Powłoka ostrzaPowłoka z węglika wolframu
     Kompatybilnośćusuwacz fug Dedra 1115
     Kod produktu5902628111517