Zobacz więcej Ostrza specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrze zamienne do usuwacza Dedra ząbkowane 1115 50 mm

Ostrze zamienne do usuwacza Dedra ząbkowane 1115 50 mm

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrze zamienne do usuwacza to zapasowy wkład do narzędzia przeznaczonego do skutecznego usuwania fug ze szczelin pomiędzy kafelkami. Charakteryzuje się znakomitą skutecznością ścierania, ponieważ wykonane zostało ze stali pokrytej węglikiem spiekanym. W naszej ofercie znajdziesz także inne wkłady do usuwacza, więc wybierzesz odpowiadający Ci model.

   Cechy i zalety

    Ostrze zamienne do usuwacza znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Stanowi zapas do usuwacza do fug, wobec czego wykorzystasz je podczas prac remontowych w swojej kuchni i łazience. Po zużyciu się poprzedniego ostrza wystarczy zastąpić je nowym, co nie zajmuje wiele czasu – już po chwili będziesz więc mógł powrócić do wykonywania zadania. Element ten powstał z materiału odpornego na wyginanie oraz cechującego się znakomitą skutecznością tarcia, czyli ze stali pokrytej węglikiem spiekanym. Ostrze jest ukształtowanie tak, abyś z łatwością mógł je umieścić w szczelinie pomiędzy kafelkami. Dostępne są także inne wkłady do usuwacza fug, wobec czego możesz wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaStanley
     Długość ostrza50mm
     Powłoka ostrzaPowłoka z węglika wolframu
     Kompatybilnośćusuwacz fug Dedra 1115
     Kod produktu5902628111531