Zobacz więcej Kamienie ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Kamienie ozdobne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Otoczak Blooma Carrara 15-25 mm 20 kg biały
Strzałka w prawo

Otoczak Blooma Carrara 15-25 mm 20 kg biały

49,98
/ szt.
2,50
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Otoczak jest kamieniem, który zachwyca swoim opływowym kształtem. Doskonale prezentuje się jako element dekoracyjny alejek ogrodowych, kwietników czy oczek wodnych. Wykorzystaj prezentowany produkt do ozdobienia swojego ogrodu lub domowych aranżacji doniczkowych. Sprawdź także inne dostępne kamienie dekoracyjne z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Jeśli podjazd do Twojego domu nie jest wylany betonem lub wyłożony płytkami, z pewnością w czasie deszczu borykasz się z powstającym błotem. Jeśli zależy Ci na naturalnie wyglądającej powierzchni, rozprowadź na niej prezentowane otoczaki. Są to drobne kamyczki, za których pomocą stworzysz ciekawą i atrakcyjną wizualnie aranżację podjazdu. Im gęściej je rozsypiesz, tym będą szczelniejsze i zapobiegną powstawaniu błota także podczas obfitych opadów. Jest to rozwiązanie szybsze i znacznie bardziej naturalne od betonowej wylewki. Otoczak wykorzystasz także w innych miejscach ogrodu – na ścieżkach, jako dekorację kwietników lub oczek wodnych. Przyda się również w domu, jako drenaż na dnie doniczek. Sprawdź także pozostałe rodzaje kamieni ozdobnych z naszej oferty.

     Specyfikacja techniczna

     Waga produktu20kg
     Obszar zastosowaniaNa zewnątrz
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Kod produktu3663602727231