Zobacz więcej Otwornice do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Otwornice do drewna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Otwornice do drewna Universal fit 9 szt.
Strzałka w prawo

Otwornice do drewna Universal fit 9 szt.

59,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw otwornic do drewna wykorzystasz podczas różnych prac remontowych, warsztatowych czy montażowych w swoim domu. Akcesorium po zamocowaniu do elektronarzędzia jest gotowe do użycia – jego ząbkowana krawędź szybko przebije materiał, nie rozwarstwiając go. W naszej bogatej ofercie znajdziesz otwornice o rozmaitym przeznaczeniu.

   Cechy i zalety

    Jeśli poszukujesz narzędzi, które sprawdzą się podczas obróbki drewna, wykorzystaj praktyczny zestaw otwornic. W komplecie znajdziesz 9 akcesoriów, które uzupełnią elektronarzędzie, pozwalając Ci na wykonywanie otworów o różnej średnicy. W komplecie znajdziesz także 2 trzpienie oraz wiertło prowadzące i klucz imbusowy. Dzięki temu montaż elementów będzie ułatwiony. Za pomocą otwornicy wykonasz precyzyjne otwory w drewnianych elementach oraz płytach. Ostre zęby przebiją materiał, jednak nie rozwarstwią go, dzięki czemu obrabiany przedmiot zachowa estetyczny wygląd. Narzędzie wykorzystasz zarówno podczas prac instalacyjnych, jak i remontowych czy projektów DIY. Proponujemy Ci także pojedyncze otwornice oraz elementy przeznaczone do obróbki twardszych materiałów, na przykład betonowych bloków.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZestaw otwornic
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MarkaUniversal
     Maksymalna głębokość cięcia25mm
     Typ trzonkaSześciokątny
     W zestawie9 x otwornica, 2 x trzpień, wiertło prowadzące, klucz imbusowy; średnice otwornic: 19,22,28,35,44,51,60,68,86 mm
     Waga produktu480g
     Grupa kolorystycznaCzarny
     MateriałStal węglowa
     Kod produktu3663602810612