Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Packa na muchy Bros
Strzałka w prawo

Packa na muchy Bros

4,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Packa na muchy to praktyczny produkt, dzięki któremu szybko i skutecznie pozbędziesz się owadów latających i biegających, które pojawiły się w Twoim mieszkaniu. Została wykonana z tworzywa sztucznego i zaopatrzono ją w wygodną rączkę, dzięki której produkt jest komfortowy w użytkowaniu. W efekcie jego zastosowania z łatwością pozbędziesz się wszelkich insektów.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tu packa na muchy to produkt, który sprawdzi się znakomicie w każdym gospodarstwie domowym. Szczególnie pomocny będzie on w okresie wiosenno-letnim, kiedy to przez otwarte okna do mieszkania dostają się różnego rodzaju owady. Packa została wykonana z tworzywa sztucznego, dlatego jest lekka. Zaopatrzono ją ponadto w poręczny uchwyt, który ułatwia operowanie narzędziem i sprawia. W rezultacie zastosowanie produktu sprawi, że z łatwością pozbędziesz się wszelkich owadów, które pojawiły się w Twoim domu. Dzięki temu zyskasz poczucie komfortu, a owady nie będą Cię niepokoić. Dodatkowo packę z łatwością utrzymasz w czystości i aby to zrobić, wystarczy umyć ją pod bieżącym strumieniem wody. Packa dostępna jest w różnych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPacka na muchy
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaBros
     Głębokość produktu7mm
     Szerokość produktu94mm
     Wysokość produktu477mm
     Dostępność w innych kolorachDostępny w innych kolorach
     Zwalczane szkodnikiMuchy
     Kod produktu5904517001091