Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pakiet grzejnikowy Comap ręczny kątowy 1/2"

Pakiet grzejnikowy Comap ręczny kątowy 1/2"

79,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pakiet grzejnikowy ręczny kątowy to uniwersalny, a zarazem niezbędny element wyposażenia instalacji centralnego ogrzewania w domu, mieszkaniu lub innym miejscu. Pozwala na regulację poziomu nagrzewania pomieszczeń dzięki poręcznej gałce. Jego wykorzystanie umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury, co zwiększa komfort cieplny w mieszkaniu.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to pakiet grzejnik ręczny kątowy, który jest niezbędnym elementem wyposażenia instalacji ogrzewania centralnego, gdyż zapewnia możliwość regulacji stopnia nagrzewania. Pakiet jest prosty w montażu, dlatego tego typu zadanie nie zajmuje wiele czasu i z powodzeniem można je wykonać samodzielnie bez udziału fachowców. Produkt pozwala kontrolować poziom nagrzewania pomieszczenia dzięki poręcznej rączce, którą wystarczy odpowiednio przesunąć. Zawór jest solidny ze względu na materiał wykonania, jakim jest mosiądz, który zapewnia trwałość konstrukcji, bez ryzyka konieczności jego wymiany przez długi czas. Pakiet grzejnikowy wpływa pozytywnie na uzyskanie pożądanego poziomu ciepła, zwiększając tym samym komfort przebywania w pomieszczeniu.

    • Pakiet jest uniwersalny – pasuje do różnych grzejników
    • Precyzyjna regulacja, bez przecieków
    • Wodoszczelne zamknięcie odcinające grzejnik

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar gwintu (jednostki imperialne)½"
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907752648953