Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pakiet grzejnikowy Comap ręczny prosty 1/2"

Pakiet grzejnikowy Comap ręczny prosty 1/2"

79,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pakiet grzejnik ręczny to niezbędny, a zarazem uniwersalny element zbrojenia instalacji ogrzewania centralnego, który pozwala w wygodny i szybki sposób regulować poziom nagrzania mieszkania. Produkt jest wyjątkowo prosty w obsłudze oraz montażu – z tym zadaniem z łatwością poradzisz sobie samodzielnie, bez potrzeby angażowania fachowców.

   Cechy i zalety

    Pakiet grzejnik ręczny stanowi niezbędne, a jednocześnie uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do regulacji temperatury w instalacji centralnego ogrzewania znajdującej się wewnątrz budynku. Produkt pozwala błyskawicznie ustawić pożądany stopień nagrzewania, dzięki czemu zwiększa się komfort cieplny wewnątrz pomieszczeń. Tego rodzaju produkt zabezpiecza także przed przegrzaniem, ponieważ jeśli podczas sezonu grzewczego temperatura odczuwalna jest zbyt wysoka, pokrętło pozwala błyskawicznie zmniejszyć poziom nagrzewania. Cały zestaw jest prosty w montażu, dzięki czemu z łatwością poradzisz sobie z tą czynnością bez konieczności wzywania fachowców. Pakowany jest w poręczne opakowanie, które ułatwia przechowanie i przewiezienie pakietu na miejsce.

    • Pakiet jest uniwersalny – pasuje do różnych grzejników
    • Precyzyjna regulacja, bez przecieków
    • Wodoszczelne zamknięcie odcinające grzejnik

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar gwintu (jednostki imperialne)½"
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907752648946