Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pałąk bambusowy Verve pojedynczy 120 cm
Strzałka w prawo

Pałąk bambusowy Verve pojedynczy 120 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pałąk bambusowy Verve pojedynczy to wymarzony produkt dla zwolenników ekologicznego stylu. Dzięki niemu nawet najwyższe rośliny będą prezentowały się bardzo korzystnie. Jest to estetyczny i zarazem praktyczny dodatek do roślin doniczkowych. Nasza oferta obejmuje także pałąki wykonane z innych materiałów, które dopasujesz do każdego wnętrza. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pałąk bambusowy Verve pojedynczy 120 cm jest to skuteczna podpora dla roślin doniczkowych, które rosną ku górze. Dzięki temu elementowi Twoje rośliny się nie złamią. Będą także utrzymywały pionową pozycję, zamiast wyginać się na boki. Pałąk bambusowy Verve to nie tylko praktyczny dodatek. Jest to również ozdoba pasująca do rustykalnego i ekologicznego wystroju. Produkt jest zestawem trzech sztuk pałąka. Możesz wykorzystać je do stworzenia bambusowego stelaża dla rośliny. Równie dobrze zabezpieczysz nimi trzy osobno rosnące kwiaty. Pałąk ten zachowuje naturalny wygląd, dlatego z łatwością dopasuje się do każdej doniczkowej rośliny. W naszej ofercie znajdziesz różne pałąki oraz podpórki do roślin, które hodujesz w domu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPodpórka do roślin
     Liczba sztuk w opakowaniu3
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MarkaVerve
     Długość produktu1200mm
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     KolorNaturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu3663602557500