Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pałąk bambusowy Verve pojedynczy 60 cm
Strzałka w prawo

Pałąk bambusowy Verve pojedynczy 60 cm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pałąk bambusowy Verve pojedynczy to świetne rozwiązanie do podtrzymania łamliwych i wiotkich roślin. Sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak również w przypadku gatunków doniczkowych uprawianych w domu. Ma naturalną barwę, która dobrze współgra z kolorem roślin. Jest wytrzymały, obojętny dla środowiska i trwały, dlatego sprawdzi się w długoletnim użytkowaniu. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pałąk bambusowy Verve pojedynczy stanowi dobry wybór, gdy szukasz sposobu na ustabilizowanie roślin doniczkowych albo uprawianych w ogrodzie. Produkt ma naturalne pochodzenie. To sprawia, że nie jest szkodliwy dla środowiska. Z uwagi na swoją budowę bambus jest bardzo lekki, więc nie obciąża nawet delikatnych roślin. Przy tym pozostaje wytrzymały na wyginanie i uszkodzenia. Stanowi dobre podparcie dla pnączy. Pałąk bambusowy Verve pojedynczy 60 cm możesz używać przy stabilizacji roślin uprawianych w doniczkach bądź w ogrodzie. Jego naturalna barwa zlewa się z zielenią roślin, przez co produkt nie rzuca się w oczy i nie odwraca uwagi od gatunków ozdobnych. Zobacz też, jakie inne produkty znajdziesz w ramach serii Verve.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPodpórka do roślin
     Liczba sztuk w opakowaniu3
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MarkaVerve
     Długość produktu600mm
     Szerokość produktu600mm
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     KolorNaturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu3663602557494