icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Na szkodniki

Strzałka w prawo

Środki na szkodniki

Strzałka w prawo

Pałeczki na komary Bros

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pałeczki na komary Bros
21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pałeczki na komary będą Ci niezwykle przydatne w trakcie długich, letnich wieczorów. Przeznaczone są do stosowania na zewnątrz budynków, dlatego użyjesz ich w trakcie wypoczynku w ogrodzie lub rodzinnego grillowania na tarasie. Wetkniesz je w trawnik lub np. do doniczki i rozżarzając je, zapewnisz sobie ochronę nie tylko przed komarami, ale też przed innymi owadami latającymi.

  Cechy i zalety

  Prezentowany tu produkt to pałeczki na komary, które przeznaczone są do stosowania na zewnątrz budynków. Wykorzystasz je w trakcie wieczornego wypoczynku w ogrodzie czy grillowania na tarasie i dzięki nim unikniesz kłopotliwych ukąszeń komarów oraz innych owadów latających. Produkt charakteryzuje się nie tylko skutecznością, ale również wygodą użytkowania. Pałeczki wetkniesz w trawnik lub umieścisz w doniczce, a następnie je rozżarzysz. Wydzielający się dym będzie skutecznie odstraszał owady, co w rezultacie zapewni Ci komfort. W opakowaniu znajdują się 4 pałeczki, które są bardzo wydajne i będą Ci służyć przez długi czas. Stosując tego rodzaju produkty w swoim ogrodzie lub na tarasie sprawisz, że letnie wieczory spędzone w rodzinnym gronie, będą jeszcze przyjemniejsze.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu4
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5904517002227