icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kratki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kratki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Panel Awenta Escudo 100 mm srebrny

Panel Awenta Escudo 100 mm srebrny

19,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Panel wentylacyjny zamontujesz w swojej kuchni bądź łazience. Są to pomieszczenia wymagające wydajnej wentylacji ze względów higienicznych i bezpieczeństwa. Produkt wykonano z wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne i wpływ wilgoci tworzywa ABS, które długo zachowa swój atrakcyjny wygląd. Sprawdź także inne produkty, które przydadzą Ci się do montażu instalacji wentylacyjnej w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Jeśli budujesz dom lub remontujesz mieszkanie, wiesz, jak ważne dla bezpieczeństwa domowników i utrzymania budynku w dobrym stanie technicznym jest zadbanie o wydajną wentylację. Niezależnie czy wybierzesz do swej kuchni i łazienki wentylację mechaniczną czy grawitacyjną, przydać może Ci się panel wentylacyjny dostępny w naszej ofercie. Produkt ma kwadratowy kształt i wykonany został z wytrzymałego tworzywa ABS, które długo zachowa swój atrakcyjny wygląd. Dzięki materiałowi wykonania element ten jest lekki i poręczny, więc bez trudu samodzielnie zainstalujesz go u wylotu przewodu wentylacyjnego. Panel ma delikatny srebrny kolor, który pasować będzie do nowoczesnego wystroju Twojej kuchni i łazienki. Sprawdź dostępność panelu wentylacyjnego w najbliższym markecie sieci Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorSrebrny
     MateriałTworzywo ABS
     Kod produktu5905033310407