icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Panele ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Panele ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Panel ogrodzeniowy Polargos Eco 103 x 250 cm oczko 7,5 x 20 cm antracyt

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Panel ogrodzeniowy Polargos Eco 103 x 250 cm oczko 7,5 x 20 cm antracyt
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Panel ogrodzeniowy Polargos Eco antracyt to praktyczny element o wysokiej wytrzymałości. Ma prosty kształt i kolor, dzięki czemu panel dopasujesz do każdej posesji i otoczenia swojego domu. Jest prosty w montażu i cechuje się odpornością na warunki pogodowe. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne segmenty i akcesoria do montażu ogrodzenia marki Polargos.

  Cechy i zalety

  Panel ogrodzeniowy Polargos Eco 103 x 250 cm oczko 7,5 x 20 cm antracyt ma uniwersalne zastosowanie. Doskonale sprawdzi się jako ogrodzenie wokół budynku mieszkalnego, użytkowego oraz firmy. Ten wariant przęsła cechuje się estetyczną konstrukcją oraz wytrzymałością. Został wyprodukowany z ocynkowanej stali. Materiał jest odporny na korozję i ciężkie warunki atmosferyczne. Dzięki temu na długi czas zachowa swojego właściwości. Panel ogrodzeniowy Polagros Eco antracyt został pomalowany został metodą proszkową. Pozwala ona uzyskać jednolity kolor oraz gładką powierzchnię. Jeśli planujesz wykonać ogrodzenie, które będzie wyróżniało się solidną budową oraz nienagannym stylem, sprawdź wszystkie komponenty marki Polargos – znajdziesz je w naszym asortymencie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuPanel ogrodzeniowy
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaPolargos
   GamaSparta
   KolorAntracyt
   Kod produktu5902360133365