icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Podajniki na papier

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Artykuły łazienkowe BHP

Strzałka w prawo

Podajniki na papier

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Papier toaletowy Aqua Soft 4 szt.

Papier toaletowy Aqua Soft 4 szt.

22,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Papier toaletowy Aqua Soft to świetne rozwiązanie, jeśli szukasz dobrego papieru do toalet przenośnych. Idealnie sprawdzi się dla osób, które często jeżdżą na kempingi albo poruszają się własnym samochodem typu kamper. Produkt ten został przygotowany w taki sposób, że ulega szybkiemu rozkładowi, dzięki czemu nie powoduje awarii toalety.

  Cechy i zalety

  Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać, gdy zależy Ci na sprawności toalet w kamperze albo przyczepie kempingowej? W tej sytuacji dobrze jest wybrać produkt, który odpowiednio szybko ulega rozkładowi. Doskonale sprawdzi się papier toalety Aqua Soft 4 szt. Taki rozmiar opakowania sprawia, że łatwo je przechowasz nawet na niewielkiej powierzchni. Cztery rolki bez problemu wystarczą na tygodniową wycieczkę dla kilku osób. Papier toalety Aqua Soft jest miękki i delikatny dla skóry, dlatego doskonale sprawdzi się również w przypadku dzieci. Produkt jest dostępny w białym kolorze – pojedyncza rolka liczy aż 270 listków. Papier ten najlepiej rozkłada się przy jednoczesnym użytku pojemnika na nieczystości oraz specjalnych płynów. Sprawdź też inne produkty z tej kategorii.

  • 270 listków na każdej rolce

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu4
  Typ opakowaniaszt.
  Szerokość produktu100mm
  Liczba arkuszy na opakowanie/rolkę270
  KolorBiały
  MateriałPapier
  Kod produktu8710315000023