Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paralizator na owady Bros 300 ml
Strzałka w prawo

Paralizator na owady Bros 300 ml

22,98
/ szt.
76,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt to innowacyjny spray służący pozbywaniu się owadów. Działa za pomocą bardzo niskiej temperatury, która w natychmiastowy sposób neutralizuje i zabija karaluchy, pająki, muchy, oraz szerszenie. Preparat jest bezzapachowy i bezpieczny dla ludzi – można go stosować również w pomieszczeniach, w których przechowuje się żywność.

   Cechy i zalety

    Masz problem z owadami, które pojawiają się w Twoim domu w dużej ilości? Poradzisz sobie z nimi, stosując prezentowany środek. Jest to innowacyjny preparat zamrażający. Irytujące pająki, karaluchy, mrówki czy muchy spryskane sprayem zostają sparaliżowane i nie rozprzestrzeniają się. Produkt działa za pomocą bardzo niskiej temperatury, która w sposób natychmiastowy neutralizuje wszelkie gatunki owadów. Z zachowaniem środków ostrożności może być stosowany również w pomieszczeniach, w których przechowywana jest żywność, dlatego przyda się w kuchni czy spiżarni. Preparat nie zawiera insektycydów oraz nie posiada zapachu i nie powoduje powstawania plam na powierzchniach. Sprawdź także szeroką ofertę odświeżaczy powietrza, którą znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama!

    • Innowacyjny spray zamrażający
    • Bezzapachowy
    • Nie zawiera insektycydów
    • Nie pozostawia plam na powierzchniach
    • Można stosować w miejscach, w których przechowywana jest żywność

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuSpray na insekty
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaBros
    Głębokość produktu57mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Szerokość produktu57mm
    Wysokość produktu235mm
    Substancje aktywneBrak
    Objętość0.3L
    Kod produktu5904517241237