Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasta na myszy i szczury Bros 150 g
Strzałka w prawo

Pasta na myszy i szczury Bros 150 g

19,98
/ szt.
133,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pasta na myszy i szczury Bros to produkt, który przeznaczony jest do likwidowania myszy i szczurów w domu oraz na zewnątrz budynków. Skuteczność produkt osiąga już po jednym spożyciu, zabijając i mumifikując gryzonie. Pasta ta jest silnie atrakcyjna dla gryzoni dzięki aromatowi zboża. Wykazuje odporność na wilgoć, pleśń i kurz. Dzięki barwnikowi i gorzkiej substancji nie jest atrakcyjna dla zwierząt domowych.

   Cechy i zalety

    Pasta na myszy i szczury Bros 150 g to produkt oferowany w saszetkach. Jest ona bardzo skuteczna w działaniu. Wystarczy jedno spożycie, aby gryzonie takie jak myszy i szczury, zostały zlikwidowane. Dodatkowo produkt ten mumifikuje gryzonie, co ogranicza nieprzyjemną woń powstałą podczas rozkładu. Pasta na myszy i szczury Bros jest odporna na kurz, wilgoć i pleśń. Może być z powodzeniem stosowana wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Dzięki gorzkiej substancji oraz specjalnemu barwnikowi pasta nie jest atrakcyjna dla zwierząt domowych. Produkt ten składa się z bromadiolonu. Jeśli szukasz innej silnie wabiącej przynęty na gryzonie, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w jej ramach duży wybór pułapek oraz repelentów i trutek.

    • Zawiera silnie wabiącą przynętę
    • Wykazuje skuteczność już po jednym spożyciu
    • Posiada właściwości mumifikujące
    • Zawiera barwnik oraz gorzką substancję zwierzęta domowe do spożycia
    • Wyjątkowo atrakcyjny dla gryzoni dzięki aromatowi zboża
    • Odporna na wilgoć, kurz i pleśnienie

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika45mm
    Szerokość pojemnika115mm
    Wysokość pojemnika150mm
    Substancje aktywnebromadiolon 0,0029g/100g
    Informacja dla użytkownikaw celu zwiększenia spożycia przynęty oraz zmniejszenia prawdopodobieństwa ponownej infestacji należy zastosować odpowiednie środki zapobiegawcze np.: zatykanie otworów, usuwanie potencjalnych źródeł pokarmu dla gryzoni
    W zestawie15 saszetek po 10g
    Waga produktu150g
    Kod produktu5904517222359