icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uszczelki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki

Strzałka w prawo

Pierścień uszczelniający Jano fi 40 mm wargowy

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pierścień uszczelniający Jano fi 40 mm wargowy
3,68
/ opak.
0,74
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pierścień uszczelniający Jano wargowy przyda Ci się w czasie remontu lub wyposażania łazienki. Będziesz potrzebował go po zakończeniu prac budowlanych i montażu umywalki lub zlewu. Uszczelnienie to zapewni właściwy odpływ brudnej wody. Możesz zamontować go samodzielnie na rurkach wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu.

  Cechy i zalety

  Pierścień uszczelniający Jano fi 40 mm wargowy będzie Ci potrzebny podczas prac z instalacją wodną. Przeznaczony jest do zabezpieczania odpływów. Nałożysz go na rurkę o średnicy czterech centymetrów. Produkt na stożkowaty kształt ścianek. Poprawia on szczelność instalacji i ułatwia montaż. Pierścień uszczelniający Jano wargowy wykonany jest z czarnej gumy. Ten materiał wpływa na szczelność instalacji. Jednocześnie jest trwały i na długo zachowa swoje właściwości. Guma jest też odporna na detergenty i gorącą wodę. To wszystko sprawi, że na długo zapomnisz o cieknącym syfonie. Jeśli potrzebujesz pierścieni o innej średnicy, znajdziesz je w naszym asortymencie. W Castoramie czekają na Ciebie także inne uszczelnienia do sieci wodnych.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu5
   Typ opakowaniaopak.
   Średnica produktu50mm
   MateriałGuma
   Kod produktu5908289685367