icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pilarki stołowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia stołowe

Strzałka w prawo

Pilarki stołowe

Strzałka w prawo

Pilarka stołowa MacAllister 1500 W 254 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilarka stołowa MacAllister 1500 W 254 mm
798
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pilarka stołowa do drewna MacAllister to funkcjonalne urządzenie, które posłuży Ci do wykonywania prac stolarskich. Atutem jest szereg udogodnień, w które została wyposażona pilarka. Dzięki temu obróbka materiału będzie znacznie łatwiejsza i wydajniejsza. Obsługa narzędzia nie sprawi Ci żadnego problemu. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele pilarek

  Cechy i zalety

  Pilarka stołowa do drewna MacAllister 1500 W to funkcjonalne urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Jest niezbędne w zakładzie stolarskim do precyzyjnej obróbki materiału drewnianego. Ma charakter stacjonarny, dzięki czemu możesz wykonać na nim bardzo złożone i skomplikowane prace. Narzędzie zostało wyposażone w tarczę z nasypem węglikowym. Oprócz tego ma wytrzymały stół, który udźwignie ciężar dużych segmentów oraz umożliwi wykonywanie ciężkiej obróbki. Udogodnieniem jest możliwość regulacji stołu do wybranego rozmiaru. Pilarka stołowa do drewna jest w wyposażeniu standardowym. W komplecie oprócz mniejszych narzędzi znajdziesz także adapter wylotu kurzu, dzięki któremu zapewnisz sobie czyste i bezpieczne stanowisko pracy podczas cięcia.

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Regulacja stołu
  • Łatwa i wydajna praca

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaMac Allister
  Kod produktu5059340270050