Zobacz więcej Ostrzałki do łańcuchów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Pilarki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilnik okrągły Oregon 4 mm
Strzałka w prawo

Pilnik okrągły Oregon 4 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pilnik okrągły posłuży Ci do ostrzenia łańcuchów tnących. Produkt posiada odpowiednio ukształtowaną budowę, która nadaje jego pracy wysokiej precyzji. Do produkcji elementu użyto stali o wysokich parametrach wytrzymałościowych, przez co jest on odporny na uszkodzenia pomimo styczności z twardymi powierzchniami materiałów.

   Cechy i zalety

    Pilnik to uniwersalne akcesorium, jakie powinno znaleźć się w profesjonalnym warsztacie czy też przydomowym garażu. Produkt umożliwi Ci precyzyjne ostrzenie łańcuchów znajdujących się w pilarkach spalinowych oraz elektrycznych. Dzięki jego zastosowaniu zadbasz o prawidłowe funkcjonowanie swoich urządzeń i tym samym będziesz mógł wykonywać dokładne cięcia drewnianych materiałów. Produkt wykonano z wytrzymałej stali, przez co nie ulega ścieraniu pomimo jego długotrwałego stosowania. Na jakość wykonywanej przy użyciu pilnika pracy wpływa jego odpowiednio wyostrzone uzębienie. W zależności od potrzeb, w naszym asortymencie znajdziesz ten produkt także w innych rozmiarach, co ułatwi Ci dobór odpowiedniego do pracy elementu.

    • Znakomita wydajność
    • Ostre zęby z gładkim rzazem
    • Długotrwała ostrość
    • Odporność na zapychanie wiórami

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOregon
    Długość całkowita200mm
    Średnica produktu4mm
    KolorStalowy
    MateriałStal
    Kod produktu3663602306528