Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do natrysków Airpress ze zbiornikiem 8,5 l
Strzałka w prawo

Pistolet do natrysków Airpress ze zbiornikiem 8,5 l

898
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do natrysków 45202 to kompletna stacja do natrysku farb emulsyjnych i powłok gęstych. Wyposażony w ocynkowany zbiornik 8,5 l pozwala na długie cykle malowania bez konieczności uzupełniania zasobnika. Pistolet do natrysków polecany jest głównie przy powlekaniu dużych powierzchni, wykonywania robót na wysokościach oraz pracy ciągłej na linii produkcyjnej. Wszystkie zbiorniki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z dyrektywą dotyczącą sprzętu działającego pod ciśnieniem.

   Cechy i zalety

    Zestaw 45202 to kompletna stacja do natrysku farb emulsyjnych i powłok gęstych. Wyposażony w ocynkowany zbiornik 8,5 l pozwala na długie cykle malowania bez konieczności uzupełniania zasobnika. Pistolet ze zbiornikiem połączony jest przewodami o długości 3 m umożliwiając prace bez konieczności podnoszenia całej stacji. Wyposażony w reduktor ciśnienia oraz dyszę o średnicy 2 mm umożliwia nakładanie większości farb emulsyjnych. Opcjonalnie występują dysze wymienne o innych średnicach: 1.5, 1.8 i 2.5 mm do innych konsystencji farb. Dla ułatwienia malowania wysokich pomieszczeń z drabiny lub rusztowania dostępne są węże wymienne o długościach: 5, 10 i 15 m. Zastosowanie – do farb, klejów, bejc, lakierów, lazur oraz środków oddzielających.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne ciśnienie robocze5.5bar
     Pojemność zbiornika8500ml
     W zestawie1 x pistolet do natrysków
     Kod produktu8712418034981