LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do piaskowania Airpress z dolnym zbiornikiem

Pistolet do piaskowania Airpress z dolnym zbiornikiem

94,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do piaskowania stosowany jest podczas pielęgnowania karoserii samochodów – umożliwia ich dokładne czyszczenie. Jest łatwy w obsłudze, więc sprawdza się doskonale nie tylko w profesjonalnych serwisach, ale także w przydomowych warsztatach. Wyposażony został w spory zbiornik na preparat czyszczący, dlatego nie będziesz musiał często uzupełniać zapasów substancji.

   Cechy i zalety

    Pistolet do piaskowania przyda się nie tylko w serwisie samochodowym, ale również w przydomowym warsztacie – umożliwia usuwanie zanieczyszczeń z różnych powierzchni metodą strumieniowo-ścierną. Produkt wyposażony został w spory zbiornik, dzięki czemu nie będziesz musiał często uzupełniać zapasów preparatu czyszczącego. Pojemnik znajduje się w dolnej często urządzenia, a zatem nie zasłania czyszczonej powierzchni. Pistolet wyposażony został w wygodny uchwyt znakomicie dopasowujący się do dłoni, co zwiększa komfort pracy. Urządzenie stosowane jest często nie tylko podczas pielęgnowania karoserii samochodów, ale też w czasie odnawiania kwietników oraz mebli ogrodowych. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również pistolety do lakierowania oraz przedmuchu, które także przydadzą się podczas prac warsztatowych.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne ciśnienie robocze6bar
     MarkaAirpress
     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Kod produktu8011275005579