icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do piaskowania Rockworth

Pistolet do piaskowania Rockworth

69,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet przeznaczony jest do czyszczenia samochodów, rowerów lub kwietników – przyda się w każdym warsztacie. Korzystając z niego, szybko odnowisz obiekty codziennego użytku. Posiada wygodny uchwyt, co zapewnia komfort pracy. Pistolet będzie służył Ci przez długi czas, gdyż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Pistolet do piaskowania stosowany jest często w serwisach samochodowych – umożliwia dokładne czyszczenie karoserii, dzięki czemu pojazdy prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Pistolet możesz wykorzystać także w przydomowym warsztacie, gdyż sprawdza się znakomicie w czasie czyszczenia rowerów lub kwietników – stanowi doskonałą alternatywę dla myjek, których stosowanie bywa czasochłonne i męczące. Manewrowanie pistoletem jest łatwe, gdyż posiada on wygodny uchwyt. Urządzenie cechuje się niewielkim rozmiarem, więc sprawdza się znakomicie nawet w miejscach o trudnej dostępności. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje pistoletów, wobec czego możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaRockworth
     Dopływ powietrza8.83cfm
     W zestawiePistolet, wąż
     Kod produktu5022336581645