Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do pompowania kół Airpress 1,4"
Strzałka w prawo

Pistolet do pompowania kół Airpress 1,4"

47,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do pompowania umożliwi Ci wpuszczanie i wypuszczanie powietrza do kół. Dzięki manometrowi będziesz mógł kontrolować ciśnienie Twoich opon, a tym samym zapewnisz sobie bezpieczną jazdę Twoimi pojazdami mechanicznymi. Narzędzie posiada specjalny uchwyt, który umożliwi jego zawieszenie w każdym dogodnym dla Ciebie miejscu. Produkt jest idealnym rozwiązaniem dla każdego warsztatu i serwisu ogumienia.

   Cechy i zalety

    Pistolet do pompowania kół to niezbędne narzędzie każdego warsztatu i garażu. Produkt pozwala na wpuszczanie i wypuszczanie powietrza do kół oraz mierzenie ich ciśnienia. Duży manometr pozwoli Ci na łatwy odczyt aktualnego pomiaru. Jego powierzchnia jest zabezpieczona szkiełkiem ochronnym i osłoną z gumy, co niweluje ryzyko uszkodzenia manometru. Korpus wykonany jest z aluminium, które nadaje jego budowie narzędzia wysokiej trwałości i tym samym zapewnia jego długotrwałą funkcjonalność. Praktyczny uchwyt wyposażony w prosty spust wpływa na bezpieczeństwo korzystania z pistoletu i jednocześnie daje możliwość zawieszenia produktu na haku. Długi przewód znacząco ułatwi Ci pracę na dużych powierzchniach, a jego specjalna końcówka pozwoli Ci na idealnie dopasowanie elementu do otworu koła.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Minimalne ciśnienie robocze20bar
     Kod produktu8712418004014