Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do przedmuchiwania Airpress 250 mm kompresor
Strzałka w prawo

Pistolet do przedmuchiwania Airpress 250 mm kompresor

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kompozytowy pistolet do przedmuchu z cienką stalową rurką do trudnodostępnych miejsc. Długość dyszy 250 mm z zakrzywioną końcówką i dodatkową ochronną gumową nakładką na końcu rurki. Lekka, wytrzymała konstrukcja pistoletu oraz długa, wąska dysza pozwalają na skupienie i precyzyjne ukierunkowanie silnego strumienia powietrza.

   Cechy i zalety

    Pistolet zaprojektowany z myślą o oczyszczaniu bardzo trudno dostępnych miejsc. Urządzenie zapewnia doskonałą wydajność przedmuchiwania. Zakrzywiona końcówka dyszy o długości 250 mm dotrze praktycznie w każde miejsce wymagające oczyszczenia z opiłków, trocin, pyłu itp. Dodatkowo gumowa osłona na końcu rurki zabezpiecza czyszczoną powierzchnię przed zarysowaniem. Rękojeść wykonana z kompozytów zaprojektowana jest tak aby w maksymalnie wygodny sposób leżała w dłoni niezależnie od siły nacisku. Profesjonalny, kompozytowy pistolet do przedmuchu marki Airpress szczególnie przyda się do czyszczenia filtrów, suszenia sprężonym powietrzem, wydmuchiwania / przedmuchiwania zanieczyszczeń, pyłów oraz brudów. Zużycie powietrza to 250 l/min. Ciśnienie maksymalne 11 bar

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     Kod produktu8712418224887