Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do przedmuchiwania Airpress z turbodyszą
Strzałka w prawo

Pistolet do przedmuchiwania Airpress z turbodyszą

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do przedmuchu z dyszą Venturiego zasysa powietrze z otoczenia, przez co zwiększa ilość przepływającego powietrza od 80% do 100%. Pistolet zużywa ok. 180 l/min przy ciśnieniu 6 barów. Produkt doskonale sprawdzi się w każdym warsztacie i zakładzie lakierniczym do oczyszczania powierzchni, przedmuchiwania filtrów oraz do suszenia strumieniem sprężonego powietrza.

   Cechy i zalety

    Pistolet do przedmuchiwania to produkt przydatny w każdym warsztacie. Urządzenie jest przeznaczone do oczyszczania powierzchni za pomocą sprężonego powietrza. Dysza wystrzeliwuje strumień w wybrane miejsce, dzięki czemu z obszaru zostają dokładnie usunięte zanieczyszczenia, pyłki czy kurz. Produkt przydaje się do wielu czynności, na przykład przygotowywania powierzchni przed lakierowaniem. Ponadto pistolet sprawdza się podczas oczyszczania filtrów. Dodatkowo urządzenie można wykorzystać do suszenia za pomocą nadmuchu sprężonego powietrza. Rękojeść oraz dyszę wykonano ze stali, która została zabezpieczona przed korozją. W naszych sklepach znajdziesz również pistolety do przedmuchiwania wyposażone w dysze o innych średnicach.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne ciśnienie robocze6bar
     W zestawie1 x pistolet
     Kod produktu8712418000108