Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do przedmuchu Airpress czarny

Pistolet do przedmuchu Airpress czarny

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do przedmuchu krótki o przyłączu 1/4" i ciśnieniu roboczym 6 bar. Wykonany z trwałego aluminium z uchwytem umożliwiającym odwieszenie. Standardowo wyposażony we wtyki EURO oraz ORION. Pistolet wykorzystywany często w zakładach stolarskich, lakierniczych oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych. Stosując pistolet, pozbędziesz się wiórów oraz pyłu.

   Cechy i zalety

    Pistolet do przedmuchu przyda się w każdym przydomowym warsztacie – umożliwia usuwanie wiórów oraz pyłu z powierzchni obrabianego drewna. Oczyszczenie obiektów jest szczególnie istotne przed pokryciem ich lakierem, ponieważ farba zaaplikowana na czystej powierzchni nie pęka oraz nie kruszy się. Pistolet jest łatwy w obsłudze, wobec czego z powodzeniem możesz zastosować go samodzielnie. Wyposażony został w profilowany uchwyt, więc operowanie nim jest wygodne – ręka nie męczy się nawet podczas długotrwałej pracy. Pistolet będzie służył Ci przez długi czas, gdyż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Możesz wykorzystać go podczas odnawiania lub wykonywania mebli ogrodowych. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje pistoletów, więc wybierzesz produkt najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     Kod produktu8712418003871