Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do przedmuchu Airpress z regulacją
Strzałka w prawo

Pistolet do przedmuchu Airpress z regulacją

84,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do przedmuchu to jedno z uniwersalnych urządzeń, które warto mieć w swoim warsztacie. Pozwala na usuwanie ze sprzętu pyłu czy kurzu, który mógł pojawić się tam podczas eksploatacji. Da się nim również myć i osuszać powierzchnię, więc przyda się osobom, które zajmują się konserwacją i czyszczeniem urządzeń pneumatycznych.

   Cechy i zalety

    Nawet drogi sprzęt szybko się zniszczy, jeśli nie będzie odpowiednio konserwowany i czyszczony. Aby łatwo poradzić sobie z tym problemem, wyposaż swój warsztat w pistolet do przedmuchu. Usunie on z maszyn kurz czy brud, które powstają w czasie eksploatacji. W ekstremalnych przypadkach przez ich nagromadzenie i dostawanie się do wnętrza sprzętu mogą pojawić się groźne usterki lub przegrzanie. Pistoletem da się od razu myć i osuszać powierzchnię, co dodatkowo ułatwia zachowanie czystości. Regulator umożliwia precyzyjne określenie, jaka będzie siła podmuchu. To ważne przy delikatnych elementach, które mogłyby się zniszczyć, gdyby nawiew miał zbyt dużą moc. To nie jedyny rodzaj sprzętu do czyszczenia maszyn w ofercie; sprawdź inne na stronie internetowej Castorama.pl.

    • Precyzyjny dobór ilości powietrza oraz siły wydmuchu
    • Dodatkowa dysza w zestawie

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    W zestawiePistolet do przedmuchu z regulacją, dodatkowa dysza
    Kod produktu8712418343571