Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do ropowania Airpress
Strzałka w prawo

Pistolet do ropowania Airpress

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do ropowania o uniwersalnym zastosowaniu między innymi do ropowania, mycia ciśnieniowego czy konserwacji-zabezpieczenia antykorozyjnego. Precyzyjna dysza pozwalają kontrolować rozpylanie płynu na różnych powierzchniach. Opisywany pistolety do ropowania to idealny wybór dla wszelkich warsztatów samochodowych, prac blacharskich i innych prac konserwujących i czyszczących za pomocą ropy i innych płynów.

   Cechy i zalety

    Pistolet do ropowania służy do dokładnego oczyszczania powierzchni za pomocą strumienia środka czyszczącego oraz sprężonego powietrza. Pistolet sprawdzi się między innymi podczas prac blacharskich, wymagających konserwacji i odtłuszczenia karoserii. Pistolet do ropowania wyposażony jest w zbiornik na środek czyszczący o pojemności 1 l. Korpus urządzenia wykonano z aluminium, dzięki czemu jest lekki i nie obciąża osoby wykonującej prace. Dysza o długości 215 mm umożliwia dotarcie środka myjącego do trudno dostępnych miejsc. Pistolet pracuje przy maksymalnym ciśnieniu 4 bar. Należy pamiętać, aby nigdy nie kierować strumienia materiału czyszczącego w kierunku źródła ciepła lub otwartego ognia a także w kierunku ludzi.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne ciśnienie robocze4bar
     W zestawie1 x pistolet do ropowania
     Kod produktu8712418002065