Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet lakierniczy Airpress HP profesjonalny 45103
Strzałka w prawo

Pistolet lakierniczy Airpress HP profesjonalny 45103

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet lakierniczy HP - 45103 Airpress to doskonałe połączenie wysokiej jakości systemu HVLP z praktycznym HP . Doskonale rozbija cząsteczki lakieru nakładając równomierną powłokę lakierniczą. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu powietrza na poziomie 99 - 142 l/min oraz ciśnieniu roboczemu 2 barów, możemy zastosować kompresor o mniejszej wydajności, niż w przypadku pistoletów HVLP, przy czym jakość pozostaje na podobnym poziomie.

   Cechy i zalety

    Seria 45103 to pistolety lakiernicze HP czyli wysokociśnieniowe. Jest to klasyczna technologia i najbardziej uniwersalna jeżeli chodzi o możliwość nakładania różnych powłok. Pistolety HP mimo iż pracują na wyższym ciśnieniu, potrzebują do nakładania mniejszej ilości powietrza. Często wybierane są do użytku gospodarczego ponieważ są w stanie pracować z mniejszymi kompresorami. W zależności od gęstości i lepkości nakładanej powłoki do wyboru mamy modele z dyszą 1.4, 1.7 lub 2.0 mm. Pistolet posiada znakomicie wyprofilowany uchwyt, dlatego też stabilnie utrzymasz go w swojej dłoni, nawet w przypadku długiego czasu pracy. W ten sposób zapewnisz sobie należyty komfort. Wśród zaprezentowanego asortymentu, możesz również nabyć inne rodzaje pistoletów, które z łatwością dobierzesz według swoich osobistych preferencji.

    • Zużycie powietrza 99 - 142 l/min

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze2bar
    Pojemność zbiornika600ml
    W zestawie1 x pistolet
    Kod produktu8712418228960