Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet lakierniczy Airpress z górnym zbiornikiem

Pistolet lakierniczy Airpress z górnym zbiornikiem

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet lakierniczy wysokociśnieniowy Airpress to doskonałe połączenie wysokiej jakości z bardzo atrakcyjną ceną. Doskonale rozbija cząsteczki lakieru nakładając równomierną powłokę lakierniczą. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu powietrza pozwala na zastosowanie kompresora o mniejszej wydajności. Przeznaczony do pracy z wszystkimi rodzajami farb i lakierów.

   Cechy i zalety

    Prezentowany pistolet należy do grupy HP czyli wysokociśnieniowych. Potrzebuje ciśnienia na poziomie 6 bar ale zużywa mniej powietrza od HVLP, dlatego można go używać z kompresorami o mniejszej wydajności. Zastosowana średnica dyszy pozwala na położenie doskonałej powłoki z lakieru bezbarwnego, lakieru uniwersalnego czy lakierobejcy. Możesz go również użyć do nakładania impregnatów wodnych lub bejcy. Górny zbiornik o pojemności 600 ml ułatwia manewrowanie pistoletem podczas malowania. Regulacja strumienia oraz dozowania materiału usprawni malowanie w zależności od typu lakieru. Bardzo popularne ze względu na łatwość obsługi i niskie koszty eksploatacji. W zależności od Twoich preferencji, możesz wybrać urządzenia z górnym lub dolnym zbiornikiem, które dostępne są w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze6bar
     Kod produktu8712418002133