Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet natryskowy do konserwacji Airpress
Strzałka w prawo

Pistolet natryskowy do konserwacji Airpress

73,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet umożliwia konserwowanie podwozia – przyda się w każdym serwisie samochodowym. Posiada wygodny uchwyt, więc możesz z łatwością operować narzędziem. Wyposażony został także w elastyczny wężyk umożliwiający sprawne dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również pistolety przeznaczone do rozprowadzania lakieru.

   Cechy i zalety

    Pistolet przyda się w każdym serwisie samochodowym – przeznaczony jest do konserwacji podwozia za pomocą specjalistycznych mas. Z łatwością dostosujesz go do własnych potrzeb, ponieważ posiada funkcję regulacji ciśnienia. Wyposażony został również w elastyczny wężyk, dzięki czemu możliwe jest dotarcie nawet do miejsc o ograniczonej dostępności. Jego uchwyt doskonale dopasowuje się do słoni, wobec czego możesz cieszyć się poczuciem komfortu podczas pracy. Pistolet nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, więc będzie służył Ci przez długi czas. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również modele umożliwiające rozprowadzanie lakierów, które również przydają się w serwisach samochodowych podczas pielęgnowania pojazdów.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze6bar
     Kod produktu8712418194067