Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet pneumatyczny do tynków Airpress 4, 6, 8 mm
Strzałka w prawo

Pistolet pneumatyczny do tynków Airpress 4, 6, 8 mm

228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet do farb strukturalnych Airpress z górnym zbiornikiem o pojemności 6 l. W komplecie dysze o średnicach 4, 6, 8 mm, do pracy z różnymi materiałami. Pistolet zapewnia efektywne i precyzyjne nakładanie tynków o różnej granulacji. Ciśnienie robocze do 3.5 bar i zużycie powietrza do 300 l/min sprawia iż pistolet może współpracować ze stosunkowo niewielkim kompresorem mobilnym.

   Cechy i zalety

    Pistolet 45260 znacznie ułatwia i przyspiesza pracę związaną z nakładaniem tynków ozdobnych. Chropowate powierzchnie tynków metodą natryskową są bardziej równomierne i powtarzalne, dlatego efekt końcowy wizualnie wygląda znacznie lepiej. W porównaniu do klasycznej metody nakładania struktury, zużywane jest nawet o 40% mniejsza ilość tynku. Półotwarty zasobnik o pojemności 6 l w łatwy i szybki sposób pozwala na uzupełnianie materiału. 3 dysze w zestawie o średnicy 4, 6 oraz 8 mm umożliwiają nakładanie struktury o różnej granulacji od drobnych po gruboziarniste powłoki. Łącznik gumowy pistoletu ze zbiornikiem pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc, narożników oraz wgłębień. Pistolet wyposażony jest zawór kulowy odcinający powietrze zapobiegając zasychaniu tynku podczas chwilowej przerwy w natryskiwaniu. Pokrętło regulacji umożliwia dostosowanie pistoletu do różnych mas tynkowych.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze6bar
     Kod produktu8712418250756