Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet pneumatyczny Stanley 4 części

Pistolet pneumatyczny Stanley 4 części

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet pneumatyczny zastosujesz z powodzeniem podczas prac w warsztacie lub domu, związanych przede wszystkim z napompowywaniem kół, piłek lub materacy. Element przyda się do Twojego przydomowego garażu lub warsztatu, ponieważ jest bardzo praktycznym produktem. Wśród naszego szerokiego asortymentu, możesz z powodzeniem nabyć również inne urządzenia pneumatyczne.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt w postaci pistoletu doskonale sprawdzi się podczas prac z zakresu pneumatyki. Urządzenie przede wszystkim będzie stanowić doskonały dodatek do Twojego przydomowego garażu. Element posiada 3 końcówki, które zastosujesz z powodzeniem do pompowania piłek, materacy lub opon rowerowych. Dodatkowo zaletą elementu jest zastosowanie manometru, dzięki któremu możesz precyzyjnie kontrolować pomiar ciśnienia. Równie istotnym elementem, jest kształt pistoletu, który został wyprofilowany w taki sposób, aby produkt stabilnie leżał w Twojej dłoni przez dłuższy czas– komfortowo wykonasz swoją pracę. Wśród zaprezentowanego asortymentu możesz również z powodzeniem nabyć inne produkty tej samej marki, które dobierzesz według własnych potrzeb.

    • Pozwala na napompowanie koła samochodu, roweru i innych przedmiotów

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiePistolet, 3 końcówki
    Kod produktu8016738714821