Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet z manometrem Rockworth 1,4 cal
Strzałka w prawo

Pistolet z manometrem Rockworth 1,4 cal

84,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet przyda się w każdym przydomowym warsztacie – korzystając z niego, z łatwością napompujesz koła samochodowe, opony rowerowe, a także materac lub piłkę. Urządzenie wyposażone zostało w manometr, więc możesz na bieżąco obserwować ciśnienie pracy. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz też inne rodzaje pistoletów.

   Cechy i zalety

    Pistolet umożliwia szybkie pompowanie kół samochodowych, opon rowerowych, materacy oraz piłek – przyda się zarówno w warsztacie samochodowym, jak też w garażu. Jest prosty w obsłudze, więc z powodzeniem zastosujesz go samodzielnie. W zestawie znajdziesz końcówki pistoletu wykończone z wyjątkową precyzją, dzięki czemu urządzenie cechuje się szczelnością – dystrybuowane powietrze nie ulatnia się. Pistole wyposażony został w manometr, możesz zatem obserwować ciśnienie pracy. Urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, więc będzie służyło Ci przez długi czas nawet podczas jego intensywnego użytkowania. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również pistolety do lakierowania, przedmuchu oraz piaskowania, dzięki czemu z łatwością wybierzesz model adekwatny do indywidualnych potrzeb.

    • Pozwala na precyzyjne uzupełnienie powietrza w kole

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
    Maksymalne ciśnienie robocze6bar
    W zestawiePistolet z manometrem
    Kod produktu5022336580846