icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ochrona przeciwśniegowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Ochrona przeciwśniegowa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płotek przeciwśniegowy 1,2 m brąz połysk

Płotek przeciwśniegowy 1,2 m brąz połysk

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płotek przeciwśniegowy brąz połysk pełni ważną funkcję na dachu. Zapobiega nadmiernemu osuwaniu się dużej ilości śniegu pod dom. Element ze stali ocynkowanej jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne. Bez trudu zamontujesz go na dedykowanych wspornikach. Sprawdź także inne propozycje płotków i akcesoriów dachowych, które znajdziesz w naszym sklepie.

  Cechy i zalety

  Płotek przeciwśniegowy 1,2 m brąz połysk znajdzie zastosowanie na każdym budynku. Szczególne znaczenie ma na dachu o dużym nachyleniu. Stanowi solidną barierę, która zatrzymuje masę śniegu. Dzięki temu nie zsuwa się on na podjazd, przed klatkę schodową, a także nie uszkadza rynien. Prezentowany płotek przeciwśniegowy brąz połysk został wykonany ze stali ocynkowanej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, rdzę i promieniowanie UV. Do montażu tego elementu potrzebne Ci będą odpowiednie wsporniki. Jeśli chcesz połączyć płotki w dłuższe szeregi, wybierz dodatkowo łączniki. Płotek jest prosty w montażu. Możesz dopasować go do koloru krycia dachowego. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz różne modele tego elementu.

   Specyfikacja techniczna

   Szerokość (cm)18cm
   Waga (kg)1.64kg
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorBrązowy
   Głębokość (cm)120cm
   Wysokość (cm)2cm
   Kod produktu5902431500966