Zobacz więcej Akcesoria do uszczelniaczy

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn czyszczący do pistoletów i piany Soudal 500 ml

Płyn czyszczący do pistoletów i piany Soudal 500 ml

31,98
/ szt.
63,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn czyszczący do pistoletów aplikacyjnych i pianki poliuretanowej to poręczny element wyposażenia, który przyda się przy wykonywaniu prac remontowych oraz budowlanych. Z jego pomocą z łatwością usuniesz pozostałości po preparatach osadzających się wewnątrz lejka oraz w korpusie pistoletu. Może być także stosowany do usuwania nadmiaru świeżo nałożonej piany. Formuła aerozolu sprawia, że użytkowanie środka jest wyjątkowo łatwe i szybkie.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to uniwersalny płyn do czyszczenia pistoletów aplikacyjnych używanych do nakładania klejów, a także piany poliuretanowej. Specjalna formuła preparatu pozwala na doczyszczenie pistoletu zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju środka możesz regularnie czyścić pistolet, tym samym minimalizując ryzyko jego zablokowania. Ta czynność spowoduje poprawę funkcjonowania urządzenia i przedłuży jego żywotność. Produkt sprawdzi się także przy oczyszczaniu zaworów i rurek w aplikatorze puszki piany poliuretanowej, którą stosuje się podczas wykonywania różnego rodzaju prac remontowych w domu. Płyn przy użytkowaniu ma postać aerozolu, co ułatwia jego nałożenie. Możesz go także zastosować do usuwania nadmiaru świeżo nałożonej pianki.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSoudal
     Gęstość1200kg/m³
     Nie zawiera rozpuszczalnikówZ rozpuszczalnikiem
     Pojemność500ml
     PostaćCiecz
     Kod produktu5411183011755