Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn na karaluchy i roztocza 500 ml

Płyn na karaluchy i roztocza 500 ml

24,98
/ szt.
49,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn na karaluchy i roztocza pozwoli Ci szybko i skutecznie pozbyć się prusaków, much i innych irytujących owadów. Jest łatwy w użyciu – wystarczy spryskać nim insekty lub miejsca ich gromadzenia. Zaczyna działać już po godzinie, a jego efekty utrzymują się nawet przez trzy miesiące. To produkt biobójczy – podczas stosowania zachowaj szczególną ostrożność.

   Cechy i zalety

    Jeżeli insekty utrudniają Ci życie, sięgnij po skuteczny preparat. Płyn na karaluchy i roztocza 500 ml efektywnie likwiduje owady biegające, jak karaluchy i prusaki. Z powodzeniem zastosujesz go także przeciwko muchom i roztoczom. Jest gotowy do użycia – wystarczy bezpośrednio spryskać nim zwalczane insekty lub miejsca, w których przebywają. Najwyższą skuteczność osiągniesz, aplikując preparat na przestrzeń wokół drzwi, wzdłuż listew oraz na dywanach, zasłonach i materacach. Płyn na karaluchy i roztocza dzięki swojej postaci wyróżnia się spośród innych produktów szybkim i długim działaniem. Efekty możesz zaobserwować już po godzinie od użycia i utrzymują się one przez trzy miesiące. Produkt biobójczy – zachowaj ostrożność.

    • Łatwe stosowanie
    • Szybkie i długie działanie
    • Szybki efekt
    • Produkt owadobójczy i roztoczobójczy w postaci płynnej, gotowy do użycia

    Specyfikacja techniczna

    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu
    Substancje aktywneAcetamipryd - 2g/l
    Objętość0.5L
    Dawkowanie50ml/m2 (500ml/10m2)
    Kod produktu5902341009146