Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn na mole spożywcze Bros Zielona Moc 500 ml

Płyn na mole spożywcze Bros Zielona Moc 500 ml

25,98
/ szt.
51,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn na mole spożywcze Bros Zielona Moc pomoże Ci w odstraszeniu wszystkich dorosłych osobników moli z dowolnej przestrzeni. Przeznaczony jest do stosowania w pomieszczeniach. Zawiera również naturalne olejki eteryczne o przyjemnym dla ludzi zapachu. Zapewnia ochronę na okres nawet do dwóch tygodni. Możesz bezpiecznie stosować go w kuchni.

   Cechy i zalety

    Nieprawidłowe przechowywanie towarów sypkich nawet w trakcie transportu albo jeszcze przed sprzedażą może prowadzić do rozwoju w nich larw moli spożywczych. Po zakupie przynosisz je więc do domu, gdzie infekują kolejne zapasy. Aby je skutecznie zwalczyć, wybierz płyn na mole spożywcze Bros Zielona Moc 500 ml. Środek ten możesz z powodzeniem stosować w pomieszczeniach. Uprzątnij miejsca zasiedlone przez mole i użyj preparatu, aby odstraszyć dorosłe osobniki i nie pozwolić im ponownie pojawić się w spiżarni albo kuchni. Środek działa nawet do dwóch tygodni. Płyn na mole spożywcze Bros Zielona Moc jest wolny od substancji owadobójczych o pochodzeniu syntetycznym. Bazuje na naturalnych składnikach, dzięki czemu jest bezpieczny w stosowaniu. Sprawdź też inne repelenty firmy Bros.

    • Do stosowania w kuchniach, spiżarniach i magazynach
    • Skutecznie odstrasza dorosłe osobniki moli spożywczych, chroniąc tym samym produkty spożywcze
    • Stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego
    • Nie zawiera syntetycznych substancji owadobójczych
    • Działa zapobiegawczo zapewniając ochronę aż do 2 tygodni

    Specyfikacja techniczna

    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Substancje aktywneolejek z eukaliptusa cytrynowego (citriodiol red.) 1%, geraniol 0,04%
    Objętość0.5L
    Kod produktu5904517105492