Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn odstraszający psy i koty Agrecol 500 ml

Płyn odstraszający psy i koty Agrecol 500 ml

24,98
/ szt.
49,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Użycie płynu odstraszającego psy i koty to skuteczny sposób na odstraszenie zwierząt pojawiających się na Twojej działce, w ogrodzie lub na klatce schodowej. Preparat sprawia, że psy i koty nie pozostawiają swoich odchodów w danym miejscu. W rezultacie zastosowanie produktu pozwoli Ci uniknąć przykrego zapachu, a także zagrożenia dla zdrowia domowników.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tu preparat przeznaczony jest do odstraszania psów i kotów. Zastosujesz go w swoim ogrodzie np. na tarasie, na działce lub na klatce schodowej oraz wszędzie tam, gdzie pojawiające się zwierzęta pozostawiają swoje odchody. Preparat zniechęca psy i koty poprzez oddziaływanie na ich zmysł węchu i smaku, do odwiedzania miejsc, w których został zaaplikowany. W rezultacie unikniesz konieczności ciągłego sprzątania nieczystości pozostawionych przez zwierzęta, a na klatce schodowej, tarasie czy w ogrodzie nie będzie unosił się nieprzyjemny zapach. Obok skuteczności działania, inną bardzo ważną zaletą produktu jest to, że pozostaje on bezzapachowy dla ludzi, dlatego możesz stosować go nawet w części wypoczynkowej tarasu. Ponadto nie zagraża też roślinom.

     Specyfikacja techniczna

     Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
     Objętość0.5L
     Dawkowanie500 ml / 10 m2
     Kod produktu5902341009580