icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkład gruntujący Baumit Uniprimer 5 kg

Podkład gruntujący Baumit Uniprimer 5 kg

118
/ szt.
23,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uniwersalny podkład gruntujący to doskonałe rozwiązanie, które przeznaczone jest do zastosowania przed przystąpieniem do malowania, tapetowania lub nakładania innych środków dekoracyjnych. Dzięki zastosowaniu gruntu, podłoże zyska na trwałości oraz nie będzie wchłaniać aplikowanych środków, zmniejszając tym samym ich zużycie.

  Cechy i zalety

  Uniwersalny podkład gruntujący stanowi gotowy do użytku produkt pozwalający szybko i łatwo przygotować różnego rodzaju podłoża do wykonywania prac remontowych i wykończeniowych. Sprawdzi się zwłaszcza na powierzchniach chłonnych, ze skłonnością do wciągania wilgoci i płynów. Dzięki zastosowaniu gruntu nie będą one chłonąć farby, impregnatów ani innych produktów przeznaczonych do dekoracji wnętrza. Środek wytworzony jest na bazie spoiw organicznych, dzięki czemu zyskuje doskonałą przyczepność i konsystencję. Można go aplikować zarówno ręcznie, jak i za pomocą sprzętu maszynowego. Warto zwrócić uwagę, że produkt przyczynia się do oszczędności –zapobiegając wnikaniu farby w głąb ścian i sufitów, sprawia, że jej zużycie jest mniejsze. Nadaje się także do zbrojenia betonu, podłoży cementowo-wapiennych, mas szpachlowych, tynków wapiennych oraz wielu innych materiałów.

  • Wymiary opakowania: 25 x 20 x 20 cm

  Specyfikacja techniczna

  Waga (kg)5kg
  Czas schnięcia24 godziny
  Typ opakowaniaszt.
  MarkaBaumit
  Kod produktu5907534262001