Zobacz więcej Akcesoria montażowe do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładki dystansowe do 2T 6 szt.

Podkładki dystansowe do 2T 6 szt.

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkładki dystansowe przeznaczone są do poziomowania oraz montażu ciężkich elementów, więc pozwalają na tworzenie stabilnych konstrukcji w czasie prac wykończeniowych. Zadowoli Cię ich funkcjonalność, ponieważ nadają się do zastosowania przy różnych prefabrykatach – świetnie sprawdzą się na przykład przy legarach. Proponujemy różne rodzaje podkładek.

   Cechy i zalety

    Podkładki dystansowe to elementy używane podczas prac wykończeniowych – służą do poziomowania i montażu ciężkich elementów. W związku z tym z pewnością znajdą zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. W łatwy sposób dopasujesz je do własnych potrzeb, ponieważ znakomicie nadają się do wykorzystania przy rozmaitych prefabrykatach. Funkcjonalny model idealnie sprawdzi się podczas mocowania legarów zarówno podłogowych, jak też tarasowych. Części wyprodukowane z polietylenu cechują się wysoką trwałością i odpornością na pęknięcia. W opakowaniu znajduje się 6 klinów, co pozwala na skompletowanie potrzebnego Ci zestawu. Proponujemy również inne rodzaje tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz model najlepiej spełniające Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPodkładki dystansowe
     Liczba sztuk w opakowaniu6
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     W zestawie2 x podkładka do 2 T gr 5 mm niebieska; 2 x podkładka do 2 T gr 7 mm brązowa; 2 x podkładka do 2 T gr. 10 mm czarna
     MateriałPolietylen (PE)
     Kod produktu5708337000513