Zobacz więcej Domki ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Domki i wiaty ogrodowe

Strzałka w prawo

Domki ogrodowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoga do domku metalowego Blooma 180 x 137 cm
Strzałka w prawo

Podłoga do domku metalowego Blooma 180 x 137 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoga stanowi jeden z elementów metalowego domku narzędziowego. Dzięki niej odizolujesz przechowywane w jego wnętrzu sprzęty oraz akcesoria od surowego podłoża, co ochroni jej przed działaniem deszczu przenikającego do środka i nada konstrukcji estetyczny charakter. Produkt powstał z tworzywa, stali oraz żelaza, dlatego wyróżnia się trwałością.

   Cechy i zalety

    Woda deszczowa dostająca się od spodu do domku ogrodowego może powodować zawilgocenie przechowywanych w nim preparatów i sprzętów. Aby tego uniknąć, wyposaż konstrukcję w podłogę, dzięki której wszystkie przedmioty znajdujące się w jej wnętrzu zostaną odizolowane od gruntu. Produkt sprawi także, że wnętrze Twojego domku będzie również bardziej estetyczne. Podłoga przeznaczona jest do domku metalowego – wykonano ją z tworzywa sztucznego, stali oraz żelaza, które odpowiadają za jej trwałość oraz stabilność. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór domków ogrodowych, podłogę w innym rozmiarze, a także wszystkie inne elementy niezbędne na wyposażeniu ogrodu. Odwiedź najbliższy market Castorama i wybierz to, czego potrzebujesz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaGoodHome
     Długość produktu1800mm
     Szerokość produktu1370mm
     MateriałŻelazo, tworzywo sztuczne i stal
     Kod produktu3663602734918