Zobacz więcej Ziemia i podłoża uniwersalna do ogrodu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże beztorfowe do owoców i warzyw Verve 27 l

Podłoże beztorfowe do owoców i warzyw Verve 27 l

14,98
/ szt.
0,55
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże beztorfowe do owoców i warzyw Verve zostało wzbogacone dawką nawozu startowego. Dzięki temu zapewnisz roślinności dostęp do składników odżywczych. Podłoże z włóknem drzewnym stworzy świetne warunki powietrzno-wodne do rozwoju posadzonych warzyw. Produkt możesz wykorzystać na balkonie lub w szklarni. Podłoże nadaje się do użytku przez cały rok.

   Cechy i zalety

    Podłoże beztorfowe do owoców i warzyw Verve 27 l jest przeznaczone do użytku całorocznego. Produkt zapewnia jednak najlepsze rezultaty od lutego do października. Wyrób pochodzenia naturalnego nie zawiera torfu. W jego składzie znajduje się natomiast włókno drzewne, które pozytywnie wpływa na stabilność struktury. Poza tym zapewnia dobrą przepuszczalność wody. W podłożu znajdują się również kora, kokos i kompost. Dodatkowo zastosowano startową dawkę nawozu organicznego. To sprawia, że rośliny posadzone na tym podłożu mają doskonałe warunki do rozwoju. Produkt jest przeznaczony do owoców i warzyw. Możesz wykorzystać go do uprawy roślin na balkonie, tarasie czy w szklarni. W naszym asortymencie znajdziesz również mieszanki marki Verve idealne do kwiatów.

    • Do uprawy pomidorów, papryki, ziół i sałaty

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWorek uprawowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Długość pojemnika700mm
    Szerokość pojemnika800mm
    Wysokość pojemnika60mm
    NormaProdukt rejestrowany przez MRiRW
    SeriaPodłoża i użyźniacze
    Typ pojemnikaTorba
    BeztorfowyBeztorfowy
    Okres stosowaniaOdżywia przez okres 6 tygodni
    Skład100% włókno kokosowe, kora, włókno drzewne, kompost naturalny
    Waga produktu8.1kg
    Zawartość torfu0%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    BiodegradowalnyBiodegradowalny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPodczas prac ogrodowych należy zawsze używać rękawiczek i myć ręce po użyciu. Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia. Używać w dobrze wentylowanych miejscach i unikać wdychania pyłu. Przed użyciem należy upewnić się, że można bezpiecznie korzystać z produktu, szczególnie w przypadku skłonności do alergii. Zachować ostrożność przy podnoszeniu
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaPrzechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać z daleka od ogrodowych środków chemicznych, aby zapobiec zanieczyszczeniu. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zalecamy wykorzystanie podłoża w ciągu 12 miesięcy od zakupu.
    Kod produktu5063022050298