Zobacz więcej Ziemia i podłoża uniwersalne do ogrodu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże uniwersalne do upraw ekologicznych 20 l

Podłoże uniwersalne do upraw ekologicznych 20 l

16,98
/ szt.
0,85
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże uniwersalne do upraw ekologicznych to gotowy do użycia produkt ogrodniczy. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz dostarczyć roślinom odpowiednie składniki odżywcze. Atutem produktu jest przemyślana pojemność, która wystarczy Ci zarówno do większej uprawy, jak i do donic balkonowych. Sprawdź naszą ofertę i inne warianty podłoży, które z pewnością przydadzą Ci w nadchodzącym sezonie ogrodniczym.

   Cechy i zalety

    Podłoże uniwersalne do upraw ekologicznych 20 l to mieszanka wysokiej jakości składników – torfu niskiego i torfu wysokiego. Oprócz tego w środku znajduje się także nawóz NPK, czyli taki, który zawiera potas, fosfor, azot w najlepszej i łatwo przyswajalnej przez rośliny postaci. Podłoże jest łatwe w użyciu, ponieważ możesz użyć go bezpośrednio z opakowania, bez wcześniejszego przygotowania. Takie rozwiązanie gwarantuje, że Twoja uprawa będzie wzbogacana niezbędnymi minerałami w odpowiedniej ilości. Podłoże uniwersalne do upraw ekologicznych ma szerokie zastosowanie. Jedno opakowanie wystarczy do posadzenia roślin w skrzyniach, szklarni, na balkonie czy patio. Oprócz tego produkt doskonale sprawdzi się do kwiatów ozdobnych, jeśli zależy Ci na tym, aby zastosować do nich jak najprostsze, ale zarazem skuteczne podłoże.

    • Super lekka formuła
    • Zapewnia lepszy wzrost
    • 6 tygodniowa dawka nawozu

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika80mm
    Szerokość pojemnika300mm
    Wysokość pojemnika500mm
    SkładTorf (frakcja drobna i średnia), naturalny stymulator wzrostu korzeni, nawóz ekologiczny NPK
    Waga produktu5.7kg
    Kod produktu5901688872147