LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ziemia i podłoża uniwersalna do ogrodu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe 10 l

Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe 10 l

7,98
/ szt.
0,80
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe posłuży Ci do dbania o rosliny w przydomowym ogródku – warzywa, zioła i kwiaty. Produkt sprawdzi się do uprawiania roślin na wzniesionych grządkach i w pojemnikach. Podłoże zawiera startową dawkę nawozu. Dzięki temu dba o wzrost roślin od samego początku. Kora, kokos i włókno drzewne gwarantują optymalne warunki powietrzno-wodne.

   Cechy i zalety

    Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe 10 l posłuży Ci do uprawy roślin zarówno na grządkach, jak i w pojemnikach. Produkt wyróżnia się strukturą, która gwarantuje optymalne do uprawy różnych roślin warunki powietrzno-wodne. Podłoże będzie odpowiednie do warzyw, ziół oraz kwiatów. Odczyn ziemi został dostosowany do potrzeb tych roślin. Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe zawiera startową dawkę nawozu. Dzięki temu wzmacnia rośliny już na początku uprawy. Produkt jest przeznaczony do użytku całorocznego. Najlepiej sprawdzi się jednak od lutego do października. W podłożu znajduje się między innymi włókno drzewne, które wyróżnia się dobrą przepuszczalnością dla wody. Produkt zawiera też korę i kokos. W naszym asortymencie znajdziesz więcej beztorfowych podłoży marki Verve.

    • Stosować w doniczkach i koszach wiszących

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPodłoże
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Długość pojemnika460mm
    Szerokość pojemnika290mm
    Wysokość pojemnika30mm
    NormaProdukt rejestrowany przez MRiRW
    SeriaPodłoża i użyźniacze
    Typ pojemnikaTorba
    BeztorfowyBeztorfowy
    Okres stosowaniaOdżywia przez okres 4 tygodni
    Skład100% włókno kokosowe, kora, włókno drzewne
    Waga produktu3kg
    Zawartość torfu0%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    BiodegradowalnyBiodegradowalny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPodczas prac ogrodowych należy zawsze używać rękawiczek i myć ręce po użyciu. Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia. Używać w dobrze wentylowanych miejscach i unikać wdychania pyłu. Przed użyciem należy upewnić się, że można bezpiecznie korzystać z produktu, szczególnie w przypadku skłonności do alergii. Zachować ostrożność przy podnoszeniu
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed warunkami atmosferycznymi Przechowywać produkt w szczelnie zamkniętym pojemniku, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od chemikaliów ogrodowych.
    Kod produktu5063022050236