Zobacz więcej Ziemia i podłoża uniwersalna do ogrodu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe 50 l

Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe 50 l

24,98
/ szt.
0,50
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe jest przeznaczone do uprawy warzyw, ziół i kwiatów. Produkt posłuży Ci do pielęgnacji roślin na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Podłoże gwarantuje roślinom optymalne warunki powietrzno-wodne. Zawiera startową dawkę nawozu, dlatego dba o prawidłowy rozwój kwiatów czy warzyw. Produkt możesz stosować przez cały rok.

   Cechy i zalety

    Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe 50 l jest przeznaczone do uprawy roślin w pojemnikach i na grządkach. Możesz więc wykorzystać produkt na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Podłoże jest beztorfowe. Zastosowano w nim między innymi włókno drzewne, które ma pozytywny wpływ na strukturę i dobrze przepuszcza wodę. W składzie znajdują się też kora i kokos. Dzięki nim podłoże zapewnia roślinom optymalne warunki powietrzno-wodne. Produkt został wzbogacony startową dawką nawozu mineralnego. Dba ona o prawidłowy wzrost roślin od początku. Podłoże uniwersalne Verve beztorfowe posłuży Ci do uprawy warzyw, ziół i kwiatów. Produkt możesz stosować przez cały rok, ale najlepsze rezultaty zapewnia od lutego do października. W naszym asortymencie znajdziesz też mniejsze opakowanie podłoża beztorfowego marki Verve.

    • Stosować w doniczkach i koszach wiszących

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPodłoże
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Długość pojemnika800mm
    Szerokość pojemnika400mm
    Wysokość pojemnika100mm
    NormaProdukt rejestrowany przez MRiRW
    SeriaPodłoża i użyźniacze
    Typ pojemnikaTorba
    BeztorfowyBeztorfowy
    Okres stosowaniaOdżywia przez okres 4 tygodni
    Skład100% włókno kokosowe, kora, włókno drzewne
    Waga produktu15kg
    Zawartość torfu0%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    BiodegradowalnyBiodegradowalny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPodczas prac ogrodowych należy zawsze używać rękawiczek i myć ręce po użyciu. Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia. Używać w dobrze wentylowanych miejscach i unikać wdychania pyłu. Przed użyciem należy upewnić się, że można bezpiecznie korzystać z produktu, szczególnie w przypadku skłonności do alergii. Zachować ostrożność przy podnoszeniu
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed warunkami atmosferycznymi Przechowywać produkt w szczelnie zamkniętym pojemniku, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od chemikaliów ogrodowych.
    Kod produktu5063022050250