Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Podnośniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Podnośniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podnośnik trapezowy 1,5 t

Podnośnik trapezowy 1,5 t

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podnośnik trapezowy to funkcjonalny element wyposażenia warsztatów i garaży. Jest prosty w użytkowaniu Wyróżnia się solidną konstrukcją, dzięki czemu posłuży Ci do wykonywania wielu prac naprawczych. Ma uniwersalny charakter. Na produkt przysługuje Ci dwuletnia gwarancja. W asortymencie sklepu Castorama znajdziesz wiele narzędzi, w które warto wyposażyć swój zakład i warsztat domowy.

   Cechy i zalety

    Podnośnik trapezowy 1,5 t to specjalnie zaprojektowane urządzenie motoryzacyjne. Znajdzie zastosowanie zarówno w każdym gospodarstwie domowym, jak i warsztacie mechanicznym. Konstrukcja składa się ze stali, co daje gwarancję wytrzymałości i odporności na uszkodzenia oraz nacisk dużego ciężaru. Podnośnik trapezowy jest łatwy w użytkowaniu. Przyda Ci się do sezonowej wymiany opon w aucie. Oprócz tego będzie niezbędny do wykonywania drobnych lub bardziej zaawansowanych napraw. Przy pomocy podnośnika sprawnie i szybko podniesiesz samochód, dzięki czemu pozbycie się usterki będzie dużo łatwiejsze i precyzyjne. Urządzenie ma certyfikat TUV, co oznacza, że zostało przetestowane pod względem sprawności i zapobiegania zagrożeniom wynikającym z użytkowania.

    • Solidna konstrukcja
    • Łatwość użycia
    • Uniwersalność

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Normacertyfikat TUV
    KolorCzerwony
    MateriałStal
    Kod produktu5905620030954